به گزارش میان مکث از ایسنا، سومین روز رقابت‌های ووشوی قهرمانی دانشجویان جهان از صبح امروز (شنبه) ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ به میزبانی "ماکائو" با برگزاری رقابت‌های نیمه‌نهایی بخش ساندا پیگیری شد که در پایان، چهار سانداکار ایران توانستند جواز حضور در مبارزه فینال را گرفته و مدال‌های نقره خود را قطعی کنند.

وزن منهای ٦٠ کیلوگرم، علیرضا ریگی برابر حریفی از کشور میزبان(ماکائو) قرار گرفت که توانست او را شکست داده و راهی فینال شود. او در فینال به مصاف ووشوکار چین می‌رود.

وزن منهای ٧٠ کیلوگرم، حمیدرضا سهندی در مصاف با ووشوکار کانادا در همان راند نخست با ناک‌اوت کردن حریف خود راهی فینال وزن خود شد. او در مبارزه فینال به مصاف سانداکاری از کشور ترکیه می‌رود.

وزن منهای ٨٠ کیلوگرم، امیر کریمی دیگر سانداکار تیم پسران توانست حریفی از فرانسه را با ناک‌اوت شکست داده و راهی فینال این رقابت‌ها شود. او نیز در مبارزه فینال به مصاف حریف ترک می‌رود.

وزن منهای ۶۰- کیلوگرم، زهره شهپری نیز در بخش ساندای دختران توانست با غلبه بر حریفی از کشور میزبان(ماکائو) به مرحله فینال صعود کند تا در فینال به مصاف سانداکاری از اندونزی برود.

اما در بخش تالوی این رقابت‌ها، سامان احمدی صبح امروز (شنبه) در فرم "دائوشو" با امتیاز ۸.۸۲ هشتم شد و تالوکاران کشورهای مالزی، روسیه و چین‌تایپه به ترتیب اول، دوم و سوم شدند.

همچنین حمیده برخور در فرم "تای چی جین" با امتیاز ۸.۹۲ ششم شد و تالوکاران کشورهای هنگ‌کنگ، اندونزی و برونئی به ترتیب اول تا سوم شدند.

 از صبح فردا (یکشنبه) ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۷ فینال مسابقات ساندا برگزارشده است و در ادامه این رقابت‌ها در بخش تالو، سامان احمدی در فرم "گون شو" پسران و ناهید پورشبانان در فرم "نان چوآن" دختران به میدان می‌روند.